Ubytování v Kowary

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Kowary. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Kowary, kde najdeme města Horní Malá Úpa, Dolní Malá Úpa, Miłków, Karpacz a Szarocin.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Holiday Home Joanna StarStarStar

Foto: Holiday Home Joanna
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Holiday Home Joanna is located in Kowary, less than 1 km from Sztolnie Kowary, 6 km from The Lower Silesia Monuments' Miniatures Park, and 17 km from Czarnów Ski Lift. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen.

Pokoje

Prázdninový dům
osob464 - 547 PLN za noc

Hotely v okolí Kowary

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Kowary jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Kowary. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Kowary.


2. Pension Věra StarStarStar

Foto: Pension Věra
Lokalita: Horní Malá Úpa, Česká republika
Vzdálenost: 1.6 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
82 %

Chalupa Věra se nachází jen 150 metrů od centra Malé Úpy a lyžařského areálu Skimu. Nabízí výhled na Sněžku a pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a letním venkovním bazénem. Během zimní sezóny je v nabídce polopenze.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj
osoba0 - 0 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby28 - 34 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby42 - 50 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby56 - 67 EUR za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: